HARMONOGRAM ZAJĘĆ – I semestr 2019/2020

PLAN ZAJĘĆ SUTW 2019/2020 – semestr I

PONIEDZIAŁEK
12.00 – 13.30 – język włoski – P. Buczko s. 30
14.00 – 15.30 – język rosyjski – I. Jaśniak-Wielec s. 30
WTOREK
9.00   – 10.30 – język angielski – M. Kaczmarek s. 30 (grupa początkująca)
16.00 – 20.00 – brydż – J. Smus s. 30
11.00 – 12.00 – joga – Studio Relaks
ŚRODA
10.00 – 11.30 – język angielski – P. Mazurek s. 30
10.00 – 11.30 – rysunek – D. Kuśmierczak-Skotnicka s.30
11.30 – 13.00 – język francuski – D. Szurek s. 34
16.00 –17.00 – zumba – Fitness Club FORMA
CZWARTEK
9.00   – 10.00 – gimnastyka usprawniająca – G. Kruczek – SDK
10.30 – 12.00 – zajęcia informatyczne – M. Żywica s. 27 (grupa początkująca)
11.00 – 12.30 – język angielski – P. Mazurek s. 30
12.00 – 13.30 – zajęcia informatyczne – M. Żywica s. 27
PIĄTEK
9.00  – 10.30 – zajęcia multimedialne – M. Świniarski – s. 37
11.00 – 12.30 – język angielski – P. Mazurek s. 30
15.00 – 16.30 – język angielski – D. Banaś s. 30
16.00 – 17.30 – malarstwo – Z. Gawrych s. 40
SOBOTA
11.30 – 13.00 – język niemiecki – L. Pawlik – s. 30

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  –  I semestr 2019/2020  01.10.2019r.-31.01.2020r.

JĘZYKI OBCE

Język włoski Paula Buczko  (sala 30)
poniedziałek g. 12.00 – 13.30

X   –   7, 14, 21, 28
XI  –   4, 18, 25
XII –   2,   9, 16
I    – 13, 27

Język angielski Paweł Mazurek   (sala 30)
środa – g. 10.00 – 11.30

X   – 9, 16, 23, 30
XI  – 6, 13, 20, 27
XII – 4, 11, 18
I    – 8, 15, 29

Język angielski Paweł Mazurek  (sala 30)
czwartek – g. 11.00 – 12.30

X  – 10, 17, 24
XI –   7, 14, 21, 28
XII –  5, 12, 19
I    –   2,   9, 16, 30

Język angielski Paweł Mazurek  (sala 30)
piątek – g. 11.00 – 12.30

X  – 4, 11, 18, 25
XI  – 8, 15, 22, 29
XII – 6, 13, 20
I    – 3, 10, 17, 31

Język angielski Dariusz Banaś  (sala 30)
piątek – g. 15.00 – 16.30 (w zależności od miesiąca)

X  – 4, 11, 18, 25
XI – 8 , 15, 22, 29
XII – 6, 13, 20
I    – 3, 10, 17, 31

Język angielski Monika Kaczmarek  (sala 30) (grupa początkująca)
wtorek – g. 9.00 – 10.30 (w zależności od miesiąca)

X  – 15, 22, 29
XI – 5 , 12, 19, 26
XII – 3, 10, 17
I    – 7, 14, 28

Język francuski Dominika Szurek  (sala 34)
środa – g. 11.30 – 13.00

X   – 9, 16, 23, 30
XI  – 6, 13, 20, 27
XII – 4, 11, 18
I    – 8, 15, 29

Język rosyjski Irena Jaśniak-Wielec   (sala 30)
poniedziałek  g. 14.00 – 15.30

X  – 7, 14, 21, 28
XI – 4, 18, 25
XII – 2, 9, 16
I    – 13, 27

Język niemiecki Lidia Pawlik  (sala 30)
sobota w godz. 11.30 – 13.00

X – 5, 12, 19, 26
XI – 9, 16, 23, 30
XII – 7, 14
I    – 4, 11

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Informatyka Monika Żywica  (sala 27)
czwartek – godz. 12.00 – 13.30 (kontynuacja)
godz. 10.30 – 12.00 (nowa grupa od 17 października)

X  – 10, 17, 24
XI –   7, 14, 21, 28
XII –   5, 12, 19
I    –   2,   9, 16, 30

Zajęcia multimedialne Marcin Świniarski (sala 37)
piątek – g. 9.90 –10.30

X  – 4, 11, 18, 25
XI – 8, 15, 22, 29
XII – 6, 13, 20
I    – 3, 10, 17, 31

BRYDŻ

Brydż Jerzy Smus
wtorek – g. 16.00 – 20.00      (sala 30)
X  –   8, 15, 22, 29
XI –  5, 12, 19, 26
XII – 3, 10, 17
I    –    7, 14, 28

JOGA, ZUMBA, GIMNASTYKA

JogaStudio RELAKS
wtorek – godz. 11.00 – 12.00

X  –  8, 15, 22, 29
XI –  5, 12, 19, 26
XII – 3, 10, 17

ZumbaFitnes Club FORMA
środa – godz. 16.00 – 17.00

X  –  9, 16, 23, 30

Gimnastyka usprawniająca SDK, Aleja Pokoju
czwartek – godz. 9.00 – 10.00

X   – 17, 24
XI  –   7, 14, 21, 28
XII –   5, 12, 19
I    –    2,   9, 16, 23, 30

RYSUNEK  –  MALARSTWO