PLAN ZAJĘĆ SUTW 2019/2020 – semestr II
PONIEDZIAŁEK
11.00 – 12.30 – język włoski – P. Buczko s. 30 (grupa początkująca)
12.30 – 14.00 – język włoski – P. Buczko s. 30 (grupa średniozaawansowana)
14.00 – 15.30 – język rosyjski – I. Jaśniak-Wielec s. 30
WTOREK
9.00 – 10.30 – język angielski – M. Kaczmarek s. 30 (gr. początkująca)
12.45 – 14.15 – język niemiecki – M. Kaczmarek s. 30
11.00 – 12.00 – joga – Studio Relaks
16.00 ˜– 20.00 – brydż – J. Smus s. 30
ŚRODA
10.00 – 11.30 – język angielski – P. Mazurek s. 30
10.00 – 11.30 – rysunek – D. Kuśmierczak-Skotnicka s. 40
11.30 – 13.00 – język francuski – D. Szurek s. 34
16.00 –17.00 – zumba – Fitness Club FORMA
18.00 – 19.00 – basen
CZWARTEK
9.00 – 10.00 – gimnastyka usprawniająca – G. Kruczek – SDK
11.00 – 12.30 – zajęcia informatyczne – M. Żywica s. 27(grupa początkująca)
11.00 – 12.30 – język angielski – P. Mazurek s. 30
12.30 – 14.00 – zajęcia informatyczne – M. Żywica s. 27
PIĄTEK
9.00 – 10.30 – zajęcia multimedialne – M. Świniarski – s. 37
11.00 – 12.30 – język angielski – P. Mazurek s. 30
14.00 – 15.30 – język angielski – D. Banaś s. 30
16.00 – 17.30 – malarstwo – Z. Gawrych s. 40

 HARMONOGRAM ZAJĘĆ  –  II semestr r. szk. 2019/2020  01.02.2020 r.– 30.06.2020 r.

JĘZYKI OBCE

Język włoski – Paula Buczko        (sala 30)
poniedziałek g. 11.00 -12.30
 g. 12.30 -14.00II  –  3, 10, 17, 24
III –  2,   9, 16, 23, 30
IV –  6, 20, 27
V –  4, 11, 18, 25
VI –  1,   8, 15
Język rosyjski – Irena Jaśniak-Wielec
(sala 30)
poniedziałek  g. 14.00-15.30II –  3, 10, 17, 24
III –  2,  9, 16, 23, 30
IV –  6, 20, 27
V –  4,  11, 18, 25
VI –  1,   8, 15
Język angielski – Paweł Mazurek  (sala 30)
środa – g. 10.00 – 11.30
II – 5, 12, 19, 26III – 4, 11, 18, 25
IV – 1,   8, 15, 22, 29
V – 6, 13, 20, 27
VI – 3, 10, 17
Język angielski – Paweł Mazurek    (sala 30)
czwartek – g. 11.00 – 12.30
II –  6, 13, 20, 27
III –  5, 12, 19, 26
IV –  2, 16, 23, 30
V –  7, 14, 21, 28
VI –  4, 18
Język angielski – Paweł Mazurek  (sala 30)
piątek – g. 11.00 – 12.30
II – 7, 14, 21, 28III – 6, 13, 20, 27
IV – 3, 17, 24
V – 8, 15, 22, 29
VI –   5, 19
Język angielski – Dariusz Banaś     (sala 30)
piątek – godzina ustalenia na bieżąco
II – 7, 14, 21, 28
III – 6, 13, 20, 27
IV – 3, 17, 24
V – 8, 15, 22, 29
VI –  5, 19
Język francuski – Dominika Szurek(sala34)
środa – g. 11.30 – 13.00
II – 5, 12, 19, 26III – 4, 11, 18, 25
IV – 1,  8, 15, 22, 29
V – 6, 13, 20, 27
VI – 3, 10, 17

Język niemiecki – M.Kaczmarek  (sala 30)
wtorek – g. 12.45 – 13.15
  II – 11, 18, 25
III –   3, 10, 17, 24, 31
IV –   7,  21, 28
V –   5, 12, 19,  26
VI –   2,   9, 16
Język angielski – Monika Kaczmarek
(sala 30)
wtorek – godz. 9.00 -10.30
II – 4, 11, 18, 25III – 3, 10, 17, 24, 31
IV – 7 ,21, 28
V – 5, 12, 19, 26
VI – 2,   9, 16
 

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Informatyka- Monika Żywica     (sala 27)
czwartek – g. 12.00 – 13.30 (kontynuacja)
g. 10.30 – 12.00    (grupa od 17.10)
  II –  13, 20, 27 III –    5, 12, 19, 26
IV –    2, 16, 23, 30
V –    7, 14, 21, 28
VI –    4, 18
Zajęcia multimedialne– Marcin Świniarski (sala 37)
piątek – g. 9.00 –10 .30
  II –  14, 21, 28
III –    6, 13, 20, 27
IV –    3, 17, 24
V –    8, 15, 22, 29
VI –    5, 19

RYSUNEK                                  MALARSTWO

Rysunek
Dorota Kuśmierczak-Skotnicka
środa godz. 10.00- 11.30            (sala 31)
I – 15, 22, 29
II –   5, 12, 19

III –   4. 11, 18, 25
IV – 16, 22,
 V – 6, 13, 20, 27
VI – 3, 10
Malarstwo
Zbigniew Gawrych
piątek godz.16.00-17.30        (sala 31)
  I –  17, 31
II –    7, 14, 21, 28
III –    6, 13, 20, 27
IV – 17, 24
 V –   8, 15, 22, 29
VI –   5, 12

Brydż – Jerzy Smus
wtorek – g. 16.00 – 20.00      (sala 30)

II – 4, 11, 18, 25
III – 3, 10, 17, 24, 31
IV – 7, 21, 28
V – 5, 12, 19, 26
VI – 2,   9, 16

JOGA    ZUMBA       GIMNASTYKA

Joga – Studio RELAKS
wtorek– g. 11.00  – 12.00 II – 4, 11, 18, 25
III – 3, 10, 17, 24, 31
Zumba – Fitness Club FORMA
środa– g. 16.00 – 17.00II – 5, 12, 19, 26
III – 4, 11, 18, 25
Gimnastyka usprawniająca – SDKul Aleja Pokoju
czwartek – g. 9.00-10.00II –  6, 13, 20, 27
III –  5, 12, 19, 26
IV – 2,   9, 16, 23, 30
V – 7, 14, 21, 28
 

 

 

UWAGA SŁUCHACZE SUTW
Prosimy o sprawdzanie wpisów na naszej stronie internetowej – szczegóły odnośnie poniższych planów będą znane w poniedziałek 27.01.2020 r.

W planach:
1. spotkanie z lekarzami z Przychodni Lekarskiej ESKULAP – planujemy – środa 29 stycznia 2020 r. godz. 17.00

2. spotkanie z chętnymi w sprawie wyjazdu do Włoch (czerwiec 2020 r.) oraz wyjazdu do sanatorium Perła do Grodna (wrzesień 2020 r.) – planujemy – środa 29.01 ok. godz. 19.15.

Spotkanie z Przychodnią Lekarską Eskulap
29 stycznia (środa) 17:00
(aula)

Centrum Edukacji Zawodowej i Przychodnia Lekarska Eskulap zapraszają na spotkanie z geriatrą dr Justyną Wardęgą i neuropsychologiem Tomaszem Misiakiem .

Tematy spotkania:
1.Psychologiczne problemy osób starszych.
2.Choroby demencyjne: jak rozpoznać i jak leczyć?
3.Przesiewowe badania zaburzeń pamięci.
4.Przesiewowe badania cukru i ciśnienia.
5.Edukacja profilaktyczna w zakresie chorób nadciśnienia i cukrzycy.
6.Konsultacje do programu bezpłatnej profilaktycznej kolonoskopii.

Wstęp wolny.
Zapraszamy