Drogi Darczyńco, Droga Darczyńczyni!

Drogi Darczyńco, Droga Darczyńczyni!

Weekend Cudów, czyli weekend przekazania prezentów Rodzinie za nami.
Dzięki Tobie mogliśmy kolejny raz odwiedzić i wesprzeć tysiące najbardziej potrzebujących.
Pomagając Rodzinom, niosąc razem mądrą pomoc, zmieniamy nie tylko ich życie, ale też często również nasz świat.
Pozwalamy sobie na zatrzymanie, popatrzenie na innych z nadzieją i większą empatią. Bo przecież zmieniając wiele małych światów, zmieniamy nasz wspólny świat!
Dziękujemy, że jesteś i że pomagasz zmieniać świat na dobre.
Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Poniżej przeczytasz jakie były wrażenia Rodziny (Pan Arkadiusz z rodziną) oraz słowa Wolontariusza, Wolontariuszki z Weekendu Cudów.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Kiedy wyjeżdżaliśmy z magazynu, zadzwoniłam do rodziny i poinformowałam, aby już czekali na nas. Od wejścia witali nas i widać, było, że czekają. Wnieśliśmy paczki i zaczęliśmy je rozpakowywać. Rodzina bardzo ucieszyła się z otrzymanej paczki. Mały Paweł zaczął od razu przymierzać ubrania, które otrzymał. Cieszył się bardzo ze słodyczy, które otrzymał. Bluza dla pana Arkadiusza była dobra, również bardzo ucieszył się z niej. Paweł cieszył się również z przyborów szkolnych.

Słowo od Rodziny

„Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc, życzymy wszystkim darczyńcom spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku”.

Słowo od Wolontariusza

Kochani Darczyńcy,
Chcę Wam bardzo podziękować w imieniu swoim, rodziny, a także Stowarzyszenia Wiosna, za Wasze zaangażowanie i pomoc drugiemu człowiekowi. Chcę podziękować za to, że zdecydowaliście się wziąć udział w projekcie Szlachetna Paczka. Życzę Wam rodzinnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz aby nadchodzący Nowy Rok był pełen miłości, radości I szacunku. Mam nadzieję, że będziecie z nami za rok!
Dziękuję.
Paulina Kupczyk
Wolontariusz Szlachetnej Paczki

W przypadku pytań związanych z przekazaniem paczki Rodzinie, skontaktuj się z Wolontariuszem albo Wolontariuszką.
Jesteśmy bardzo ciekawi Twoich odczuć związanych z udziałem w Szlachetnej Paczce i przeczytaniu tej relacji. Czy chciałbyś, chciałabyś się nimi z nami podzielić? A może masz jakieś pytanie? Napisz do nas na adres: darczynca@wiosna.org.pl.

Zachęcamy również do przeczytania naszego Raportu o Biedzie.

Jeszcze raz dziękujemy.

Wszystkiego dobrego!
Zespół Szlachetnej Paczki